Відбулися змагання з баскетболу 3на3
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Friday, 09 February 2018 16:02

img_75707 та 8 лютого пройшли змагання з баскетболу 3на3 серед учнівської молоді. Захід присвячений 74 ій річниці визволення м.Шепетівки від фашистських загарбників та в рамках заходів «Спортивна зима».

Змагання проводилися серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: гравці 2001-2003 р.н. та гравці 2004 р.н. та молодші.

Загалом, участь у змаганнях прийняла 31 команда.

У старшій віковій групі серед дівчат з 7 команд кращою стала команда НВК№ 1-2. Склад команди переможниці: Аліна Тодорович, Валерія Парфенюк, Ольга Швець та Вікторія Бушинська. Друге місце посіла команда школи-гімназії. Третє місце виборола команда НВК№ 1-1.

У молодшій віковій групі перемогу також святкували представниці НВК№1 у складі: Ульяна Бабак, Марія Маковей та Мілена Дудар. Друге місце посіла команда ЗОШ№ 3. Третьою стала команда школи -гімназії.

У турнірі серед юнаків старшої вікової групи боротьбу за перемогу вели 10 команд. У напруженій фінальній грі зійшлися команда ЗОШ№ 1 та команда гостей наших змагань - Чотирбоцької ЗОШ. До останнього команди йшли очко в очко, почергово випереджаючи одна одну. В заключні секунди гри більш влучнішою виявилася команда з с.Чотирбок, яка зуміла вирвати перемогу з рахунком 10-8 та відповідно і стала переможницею змагань. Склад команди: Назар Ковальчук, Дмитро Зорін, Вадим Захарець та Артур Шамасурян. Друге місце за командою ЗОШ№ 1. Третьою стала команда НВК№ 1.

У молодшій віковій групі серед юнаків змагалися 11 команд. В ході цікавої боротьби перше місце виборола команда НВК№ 1-1 (Ілля Ященко, Євген Остапчук, Іван Колісецький та Іван Руштин). Друге місце посіла команда ЗОШ№ 3. Третє місце за командою НВК№ 1-2.

Команди-призери та гравці команд-призерів нагороджені грамотами, гравці команд переможниць також нагороджені медалями управління у справах сім'ї, молоді та спорту та ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено спільно ШМЦФЗН «Спорт для всіх», управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та Шепетівською ДЮСШ.

Організатори турніру висловлюють подяку НВК№ 1 за допомогу проведені заходу.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт ля всіх»