Відкритий чемпіонат Шепетівськї ДЮСШ з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки від німецько-фашистських військ
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Wednesday, 31 January 2018 14:23

img_20180127_10283327 січня 2018 року у важкоатлетичному залі стадіону «Корчагінець» відбувся Відкритий Чемпіонат Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки. Традиційно організаторами змагань виступає Шепетівська ДЮСШ спільно з управлінням у справах сім'ї,молоді та спорту Шепетівської міської ради.

До нашого міста завітали спортсмени з різних областей України, а саме: Здолбунівська ДЮСШ, Новоград-Волинська ДЮСШ, Кам'янець-Подільська ДЮСШ №1, ДЮСШ смт. Теофіполь та Шепетівська ДЮСШ. Загальна кількість учасників становила понад 60 спортсменів

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Шуляк, який наголосив на значимості цих змагань та висловив сподівання на те, що кожен з учасників є справжнім патріотом своєї Батьківщини.

З вітальним словом виступила в.о директора ДЮСШ Л.Кушнір яка нагадала молодому поколінню, що 11 лютого 1944 року – день визволення Шепетівки від німецько фашистських військ. Сьогодні шепетівчани святкують цю дату як ще одне народження міста, адже фашистський чобіт топтав шепетівську землю два з половиною роки.

У напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, ІІ місце зайняла команда Теофіпольської ДЮСШ, ІІІ місце вибороли спортсмени Здолбунівської ДЮСШ.

Слід зазначити, що змагання проходили напередодні дня народження тренера-викладача з важкої атлетики Медведя Володимира Івановича, тому у йього вихованців був додатковий стимул показати найкращі результати , чого вони і досягли:

Зелінський Андрій – І місце, учень ЗОШ№1;

Колесник Сергій – І місце, учень ЗОШ№3;

Кузнєцов Микола – І місце, учень ЗОШ№3;

Щекальов Олег – І місце, учень НВК№3;

Денисенко Катерина – І місце, учениця НВК№3;

Прихода Марія – ІІ місце, учениця НВК№3;

Сєлєдуєва Світлана – ІІ місце, учениця НВК№3;

Савчук Максим – ІІ місце, учень ЗОШ№1;

Чешихіна Іванна – ІІ місце, учениця ЗОШ№4;

Громчак Олександр – ІІ місць, учень НВК№3;

Сарабєєв Микола – ІІІ місце, учень НВК№1

Призери та команди переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними кубками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Адміністрація Шепетівської ДЮСШ та весь колектив вітає Медведя Володимира Івановича з Днем народження та бажає міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів. Нехай ваші досягнення , натхненна праця і надалі примножують спортивну славу міста та області.

Інструктор-методист Шепетівської ДЮСШ Т.Романюк

img_20180127_111848