Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Відкритий чемпіонат Шепетівськї ДЮСШ з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки від німецько-фашистських військ
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Wednesday, 31 January 2018 14:23

img_20180127_10283327 січня 2018 року у важкоатлетичному залі стадіону «Корчагінець» відбувся Відкритий Чемпіонат Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики, присвячений Дню визволення м. Шепетівки. Традиційно організаторами змагань виступає Шепетівська ДЮСШ спільно з управлінням у справах сім'ї,молоді та спорту Шепетівської міської ради.

До нашого міста завітали спортсмени з різних областей України, а саме: Здолбунівська ДЮСШ, Новоград-Волинська ДЮСШ, Кам'янець-Подільська ДЮСШ №1, ДЮСШ смт. Теофіполь та Шепетівська ДЮСШ. Загальна кількість учасників становила понад 60 спортсменів

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Шуляк, який наголосив на значимості цих змагань та висловив сподівання на те, що кожен з учасників є справжнім патріотом своєї Батьківщини.

З вітальним словом виступила в.о директора ДЮСШ Л.Кушнір яка нагадала молодому поколінню, що 11 лютого 1944 року – день визволення Шепетівки від німецько фашистських військ. Сьогодні шепетівчани святкують цю дату як ще одне народження міста, адже фашистський чобіт топтав шепетівську землю два з половиною роки.

У напруженій та цікавій боротьбі учні-спортсмени прагнули на помості підвищити свою спортивну майстерність та досягти найкращих результатів.

За підсумками змагань в командному заліку Шепетівська ДЮСШ зайняла І місце, ІІ місце зайняла команда Теофіпольської ДЮСШ, ІІІ місце вибороли спортсмени Здолбунівської ДЮСШ.

Слід зазначити, що змагання проходили напередодні дня народження тренера-викладача з важкої атлетики Медведя Володимира Івановича, тому у йього вихованців був додатковий стимул показати найкращі результати , чого вони і досягли:

Зелінський Андрій – І місце, учень ЗОШ№1;

Колесник Сергій – І місце, учень ЗОШ№3;

Кузнєцов Микола – І місце, учень ЗОШ№3;

Щекальов Олег – І місце, учень НВК№3;

Денисенко Катерина – І місце, учениця НВК№3;

Прихода Марія – ІІ місце, учениця НВК№3;

Сєлєдуєва Світлана – ІІ місце, учениця НВК№3;

Савчук Максим – ІІ місце, учень ЗОШ№1;

Чешихіна Іванна – ІІ місце, учениця ЗОШ№4;

Громчак Олександр – ІІ місць, учень НВК№3;

Сарабєєв Микола – ІІІ місце, учень НВК№1

Призери та команди переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними кубками управління у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Адміністрація Шепетівської ДЮСШ та весь колектив вітає Медведя Володимира Івановича з Днем народження та бажає міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів. Нехай ваші досягнення , натхненна праця і надалі примножують спортивну славу міста та області.

Інструктор-методист Шепетівської ДЮСШ Т.Романюк

img_20180127_111848

img_20180127_145058

img_20180127_145250


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"