Трьом шепетівчанкам присвоєно почесне звання «Мати-героїня»
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Tuesday, 23 January 2018 17:32

img_163622 січня в малій залі засідань виконавчого комітету відбулось вшанування багатодітних матерів, яким Указом Президента України від 04 грудня 2017 року № 409 присвоєне почесне звання України «Мати – героїня». Серед 15 - ти нагороджених мешканок Хмельницької області – 3 шепетівчанки:

Оксана Пушкарук – матір семи дітей;

Оксана Крупа – матір семи дітей;

Наталія Бабіч – матір шести дітей.

Разом із заступником міського голови Наталією Стасюк та начальником відділу у справах сім'ї та молоді управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому Аллою Гайдай нагороджених привітали члени координаційної ради з питань сім'ї, гендерної політики і попередження торгівлі людьми. Дана координаційна рада - це колективний орган міської ради, що висуває для нагородження кандидатури багатодітних матерів, які народили і виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей.

Відзначені жінки отримали нагородні знаки, посвідчення, подарунки. Квіти від рідних і слова вдячності від дітей зробили захід особливо зворушливим.