Визначилися нові чемпіони міста з шахів серед школярів
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Monday, 22 January 2018 09:12

img_7536З 15 по 18 січня в міському шаховому клубі «Дебют» пройшли чемпіонати з шахів серед юнаків та дівчат вихованців загальноосвітніх шкіл міста.

Змагання пройшли у дружній атмосфері. Спостерігаючи за учасниками змагань, в них відчувалося велике бажання до гри: проявити свої найкращі здібності, одними здобуті на заняттях у шаховому відділені ДЮСШ, іншими – у несчислених партіях з татом чи дідусем.

У турнірі серед юнаків прийняли участь 24 юні шахісти. Боротьба за призові місця точилася до останнього туру. В підсумку переможцем став учень 8 класу НВК№3 Владислав Поплавський, який зумів пройти усю важку турнірну дистанцію у 9 турів без жодної поразки, набравши 8 очок. Друге місце з 7 очками в активі посів учень 11 класу ЗОШ№1 Олександр Тарасюк. Третім з 6 очками став учень 8 класу школи-гімназії Олександр Мазурець, який обійшов Богдана Костанецького (НВК№3) та Олега Богомолова (школа-гімназія) лише за додатковими показниками.

За звання чемпіонки серед дівчат шкіл міста боролися 9 шахісток. Змагання серед дівчат проходили по коловій системі. Переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу ЗОШ№4 Людмила Калашнікова, яка набрала 7½ очок з 8 можливих. Друге місце з 7 очками посіла учениця 9 класу НВК№1 Анна Міняйло. Третьою стала також учениця 10 класу ЗОШ№4 Аліна Григорчук.

Призери турнірів нагороджені грамотами та медалями Шепетівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та солодкими подарунками від в.о. президента федерації шахів м.Шепетівки Руслана Тарасюка.

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації шахів м.Шепетівка та управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»