Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Визначилися нові чемпіони міста з шахів серед школярів
Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту - Новини
Monday, 22 January 2018 09:12

img_7536З 15 по 18 січня в міському шаховому клубі «Дебют» пройшли чемпіонати з шахів серед юнаків та дівчат вихованців загальноосвітніх шкіл міста.

Змагання пройшли у дружній атмосфері. Спостерігаючи за учасниками змагань, в них відчувалося велике бажання до гри: проявити свої найкращі здібності, одними здобуті на заняттях у шаховому відділені ДЮСШ, іншими – у несчислених партіях з татом чи дідусем.

У турнірі серед юнаків прийняли участь 24 юні шахісти. Боротьба за призові місця точилася до останнього туру. В підсумку переможцем став учень 8 класу НВК№3 Владислав Поплавський, який зумів пройти усю важку турнірну дистанцію у 9 турів без жодної поразки, набравши 8 очок. Друге місце з 7 очками в активі посів учень 11 класу ЗОШ№1 Олександр Тарасюк. Третім з 6 очками став учень 8 класу школи-гімназії Олександр Мазурець, який обійшов Богдана Костанецького (НВК№3) та Олега Богомолова (школа-гімназія) лише за додатковими показниками.

За звання чемпіонки серед дівчат шкіл міста боролися 9 шахісток. Змагання серед дівчат проходили по коловій системі. Переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу ЗОШ№4 Людмила Калашнікова, яка набрала 7½ очок з 8 можливих. Друге місце з 7 очками посіла учениця 9 класу НВК№1 Анна Міняйло. Третьою стала також учениця 10 класу ЗОШ№4 Аліна Григорчук.

Призери турнірів нагороджені грамотами та медалями Шепетівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та солодкими подарунками від в.о. президента федерації шахів м.Шепетівки Руслана Тарасюка.

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки федерації шахів м.Шепетівка та управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Олександр Мельник, директор ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

img_7543

img_7547

img_7549

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"