Участь Юних театралів Шепетівки у 1У регіональному фестивалі «Золота масочка».
Wednesday, 06 June 2012 21:12

Одне з найдревніших мистецтв- театр,витримавши конкуренцію з такими сильними суперниками як кіно,телебачення,відео,не лише живе ,але можна сказати,молодіє з кожним роком. Підтвердженням цього був 1У регіональний дитячий фестиваль «Золота масочка» ,який проходив 3 червня в м. Нетішин. Наше місто на фестивалі було представлене двома дитячими колективами,які працюють при міському будинку культури, це Зразковий дитячий театр естрадної пісні «Водограй» ,керівник Ольга Войтенко та дитячий театральний колектив «Лицедії», керівник Людмила Тимошенко.

Крім наших колективів в фестивалі прийняли участь ще вісім дитячих театрів з міст Волочиськ,Хмельницький, Кам»янець-Подільськ,Нетішин . І нам дуже приємно ,що юні театрали Шепетівки гідно представили своє місто,виборовши два других місця. Журі ,головою якого був доцент,кандидат педагогічних наук,член спілки театральних діячів України,завідуючий кафедри режисури Рівненського Державного гуманітарного університету Богатирьов Володимир Олександрович,відмітило репертуар та гру маленьких акторів. Особливо їм сподобалася акторська гра Гой Анастасії,яка виконувала роль мишки в виставі Н.Шейко-Медведової «Курочка-ряба» і була відзначена дипломом за кращу роль другого плану та вокальна і акторська майстерність Дегодюк Віри – Краплинки з мюзикла «Нова хвиля»,яку нагородили дипломом за кращу епізодичну роль. Організатори фестивалю створили дітям справжнє свято. Всі учасники отримали пам»ятні сувеніри та призи.

Дирекція міського будинку культури дякує міській владі,відділу у справах сім»ї молоді та спорту за підтримку і допомогу в організації поїздки на регіональний фестиваль.

6 червня 2012 року в приміщенні міського будинку культури діти ,які відпочивають в літніх таборах,мали змогу подивитися театралізовану хореографічну виставу «Подорож у зорельоті». Разом з учасниками вистави маленькі глядачі подорожували по різних планетах,зустрічалися з казковими героями.

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"