«Спортом займатися – здоров’я набиратися!»
Tuesday, 05 June 2012 17:53

Президентом України 2012 рік оголошено роком спорту та здорового способу життя. Він має стати переломним у популяризації рухливого способу життя і змінити ставлення українців до занять фізичною культурою та спортом. З цією  метою у бібліотеці для дітей була проведене літературна розминка

« Зі спортом – до країни здоров’я».

Найменші читачі бібліотеки  мали нагоду познайомитися з книжковою виставкою «Абетка здоров’я» та послухати огляд літератури біля неї.

Огляд літератури «Олімпійський у серцях вогонь», не залишив байдужими учнів середнього та старшого шкільного віку. Бібліотекар розповіла дітям багато цікавого з історії виникнення спорту, про різноманітність його видів та про значення спорту в житті людей, зупинилася на Євро -2012.

Неабиякий інтерес визвала у читачів вікторина «Євро – 2012». Всі разом пригадали найвідоміших рекордсменів світу й України зокрема .Запитання, які підготували працівники бібліотеки були досить цікавими і спонукали дітей до пізнання світу спорту.

Підсумовуючи, слід відзначити, що проведення комплексу заходів по формуванню здорового способу життя здатні ефективно впливати на ціннісні пріоритети дітей та підлітків. Підвищення рівня інформованості дітей, їхніх батьків та найближчого оточення є вкрай корисним і  необхідним.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

100_2071

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"