Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
«Спортом займатися – здоров’я набиратися!»
Відділ культури - новини
Tuesday, 05 June 2012 17:53

Президентом України 2012 рік оголошено роком спорту та здорового способу життя. Він має стати переломним у популяризації рухливого способу життя і змінити ставлення українців до занять фізичною культурою та спортом. З цією  метою у бібліотеці для дітей була проведене літературна розминка

« Зі спортом – до країни здоров’я».

 

Найменші читачі бібліотеки  мали нагоду познайомитися з книжковою виставкою «Абетка здоров’я» та послухати огляд літератури біля неї.

 

           Огляд літератури «Олімпійський у серцях вогонь», не залишив байдужими учнів середнього та старшого шкільного віку. Бібліотекар розповіла дітям багато цікавого з історії виникнення спорту, про різноманітність його видів та про значення спорту в житті людей, зупинилася на Євро -2012.

 

           Неабиякий інтерес визвала у читачів вікторина «Євро – 2012». Всі разом пригадали найвідоміших рекордсменів світу й України зокрема .Запитання, які підготували працівники бібліотеки були досить цікавими і спонукали дітей до пізнання світу спорту.

Підсумовуючи, слід відзначити, що проведення комплексу заходів по формуванню здорового способу життя здатні ефективно впливати на ціннісні пріоритети дітей та підлітків. Підвищення рівня інформованості дітей, їхніх батьків та найближчого оточення є вкрай корисним і  необхідним.

 

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

100_2071
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"