Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Участь Юних театралів Шепетівки у 1У регіональному фестивалі «Золота масочка».
Відділ культури - новини
Tuesday, 05 June 2012 17:36

     Одне з найдревніших мистецтв- театр,витримавши конкуренцію з такими сильними суперниками як кіно,телебачення,відео,не лише живе ,але можна сказати,молодіє з кожним роком. Підтвердженням цього був 1У регіональний дитячий фестиваль «Золота масочка» ,який проходив 3 червня в м. Нетішин.

     Наше місто на фестивалі було представлене двома дитячими колективами,які працюють при міському будинку культури, це Зразковий дитячий театр естрадної пісні «Водограй» ,керівник Ольга Войтенко та дитячий театральний колектив «Лицедії», керівник Людмила Тимошенко. Крім наших колективів в фестивалі прийняли участь ще вісім дитячих театрів з міст Волочиськ,Хмельницький, Кам»янець-Подільськ,Нетішин . І нам дуже приємно ,що юні театрали Шепетівки гідно представили своє місто,виборовши два других місця. Журі ,головою якого був доцент,кандидат педагогічних наук,член спілки театральних діячів України,завідуючий кафедри режисури Рівненського Державного гуманітарного університету Богатирьов Володимир Олександрович,відмітило репертуар та гру маленьких акторів. Особливо їм сподобалася акторська гра Гой Анастасії,яка виконувала роль мишки в виставі Н.Шейко-Медведової «Курочка-ряба» і була відзначена дипломом за кращу роль другого плану та вокальна і акторська майстерність Дегодюк Віри – Краплинки з мюзикла «Нова хвиля»,яку нагородили дипломом за кращу епізодичну роль. Організатори фестивалю створили дітям справжнє свято. Всі учасники отримали пам»ятні сувеніри та призи.

   Дирекція міського будинку культури дякує міській владі, відділу у справах сім»ї молоді та спорту за підтримку і допомогу в організації поїздки на регіональний фестиваль.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"