ЛІТО КЛИЧЕ ДО БІБЛІОТЕКИ
Saturday, 02 June 2012 09:35

Прихід літа – це буяння зелені і квітів, довгі теплі дні, щедрі й ласкаві до кожної травинки та кущика сонце і земля, пора здоров’я, відпочинку, ігор, засмаги…А ще літо – це пора канікул, це початок роботи літніх пришкільних оздоровчих таборів, де діти набираються сил, весело проводять час, ходять на екскурсії. І ще надзвичайно цікаво влітку в бібліотеці, бо відпочинок для дітей – це не бездумне гаяння часу чи байдикування. Цих золотих днів вистачає не тільки на сонце, річку з морем, заняття спортом та рухливі ігри, а й на читання та відвідування бібліотеки.

Саме тому, колектив бібліотеки, спільно з міським відділом культури розробили і затвердили програму літніх читань «Літо, книга, я – друзі». У ній, для проведення змістовного дозвілля читачів, популяризації книги, було заплановано безліч цікавих, різноманітних заходів, багато з яких супроводжувались мільтимедійними презентаціями, іграми, мультфільмами…

Старт галасливого літа, як вже традиційно, розпочався 1 червня на Міжнародний день захисту дітей, відкриттям літніх читань « Літо, книга, я – друзі». На свято до   бібліотеки завітали діти з літніх оздоровчих табору

НВО №2 « Сонечко» та НВК №3 « Водограй». Неабиякий інтерес виявили юні читачі до екскурсій по бібліотеці, на яких вони познайомились з історією створення бібліотеки та   безцінними скарбами, що зберігаються в ній. Юнім користувачам працівники бібліотеки розповіли про правила користування   бібліотекою, про її фонд, різноманітні послуги та безліч цікавинок з літератури і періодичних видань.

Все це представила влаштована виставка новинок – цікавинок « Буратіно запрошує до казкової мандрівки». Крім цього, юних користувачів чекали: година загадок « Прочитай, відгадай, іншим загадай», поетична ікебана

« Чарівний і ніжний світ квітів…»,виставка – рейтинг періодичних видань підвищеного попиту « Гаряча десятка!». Всі присутні на святі брали участь в конкурсах, розповідали про свої улюблені книги.

Ми переконались, що під час таких заходів дітлахи занурюються у захоплюючий світ рослин і тварин, казкові міста, далекі планети і це спонукає їх до читання нових художніх і пізнавальних книжок, журналів. Для самих маленьких наших читайликів була підготовлена дуже цікава і повчальна мультмандрівка « У нас в гостях вередлива Маша», яка користується великою популярністю. Діти не тільки сміються з пригод персонажів, вони потім серйозно обговорюють між собою, чи немає серед них подібних «героїв».

Протягом усього періоду роботи пришкільних оздоровчих таборів наша бібліотека буде наповнена дзвінкими голосами дітей, що завітають до неї, щоб прочитати книжку, або взяти цікаву додому, стати учасниками цікавих, веселих, змістовних заходів.

Сподіваємось, що така діяльність і безліч цікавих і різноманітних заходів не залишають байдужими наших читачів, і ті з них, хто полюбляє читати, отримають корисну інформацію про нові книги, а ті, хто ставиться до читання, як до важкого і нецікавого завдання, починають розуміти, що спілкування з книгою відкриє для них незвіданий дивовижний світ.

Завідуюча бібліотекою для дітей     А.Шклярук

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"