Ювілейна планета - 2012
Monday, 28 May 2012 17:39

100_1883Залишається важливим в роботі міської бібліотеки для дітей залучати дітей до здобутків мистецтва, художньої літератури, як української, так і зарубіжної .

2012рік багатий на ювілейні дати письменників та ювілеї книг.

З початку року в бібліотеці заплановано і проводиться цикл заходів

“ Ювіляри 2012 року у літературі та мистецтві”.

Неабиякий інтерес визвала у юних користувачів бібліотеки виставка

« Сузір’я ювілярів», яка представлена розділами: « Мандрівник у вічних пошуках істини» ( до 290-річчя від дня народження Г.Сковороди), «На світанку нової української літератури» ( до 200-річчя від дня народження

Є.Гребінки), « Співець долі народної» ( до 100-річчя від дня народження М.Стельмаха), « Сурмач звитяг народних» ( до 100-річчя від дня народження А.Малишка). « Представник Вікторіанської епохи» ( до 200-річчя від дня народження Ч.Діккенса).

Для наших найменших читачів на відділі обслуговування 1-4 кл. влаштовані виставки: « Нашому улюбленому « Мийдодиру» - 90» та «Книзі   К.Чуковського « Тарганисько» - 90».

Завідуюча бібліотекою для дітей   А.Шклярук

100_1927100_1930

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"