Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
День Європи в Україні
Відділ культури - новини
Monday, 21 May 2012 20:48

       100_2055З 2003 року в третю суботу травня відзначається День Європи в Українідень спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

До цієї події в бібліотеці для дітей було організовано декілька заходів з метою популяризації загального європейського культурного надбання серед дітей.

16 травня у бібліотеці відбулася презентація інформаційного дайджесту

« Європейська панорама». При створені його бібліотекарі намагалися поглибити знання учнів про країни Європи, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань.

17 травня бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів запросили читачів на прес-мандрівку «День Європи в Україні».

18 травня - організували інтерактивну виставку «Європа у барвах і слові», під час якої наші читачі мали змогу здійснити віртуальну подорож країнами Європи, дізнатися про європейські цінності із книг та Інтернет-ресурсів.

            Завідуюча бібліотекою для дітей   А.Щклярук

100_2059

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"