День Європи в Україні
Monday, 21 May 2012 20:48

100_2055З 2003 року в третю суботу травня відзначається День Європи в Українідень спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

До цієї події в бібліотеці для дітей було організовано декілька заходів з метою популяризації загального європейського культурного надбання серед дітей.

16 травня у бібліотеці відбулася презентація інформаційного дайджесту

« Європейська панорама». При створені його бібліотекарі намагалися поглибити знання учнів про країни Європи, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань.

17 травня бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів запросили читачів на прес-мандрівку «День Європи в Україні».

18 травня - організували інтерактивну виставку «Європа у барвах і слові», під час якої наші читачі мали змогу здійснити віртуальну подорож країнами Європи, дізнатися про європейські цінності із книг та Інтернет-ресурсів.

Завідуюча бібліотекою для дітей   А.Щклярук

100_2059

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"