«Сяй у віках, знамено Перемоги!»
Tuesday, 08 May 2012 02:00

Під такою назвою у міській бібліотеці пройшла книжкова виставка, а також літературна година «Ми в безсмерті Вітчизни навіки живі», присвячені Дню Перемоги.

Були представлені книги, які розповідають про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні, про внесок шепетівчан у Велику Перемогу.

Прозвучали вірші поетів-фронтовиків, в тому числі і тих, що загинули смертю хоробрих на полі бою.

Плането наша: села і міста,

І вічне небо, і вода пречиста,

Моря величні, і земля свята –

Аби народ мій похитнувсь, не вистояв,

І випустив із рук свій меч і стяг,

І, двадцять міліонів поховавши,

Не повалив до ніг своїх рейхстаг,-

Яким воно було б, сьогодні наше?

Отож не треба велемовних слів,

Братів згадаймо, поцілуймо матір,

І пригорнімо воїнів-батьків,

І вчімось їхні рани шанувати.

Бо нас би з вами просто не було,

Ми не топтали б ряст на цьому світі…

Сини солдатські,

Повоєнні діти,

Схилім перед солдатами чоло.

Зав. міською бібліотекою №1 Ковальська В.В.     7 травня 2012 р.

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"