МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ.
Sunday, 13 May 2012 22:14

100_1896

Кожного року в травні, вже традиційно, в бібліотеці для дітей проходить родинне свято до Дня матері. Цього року ми його назвали «Уклін вам, любі наші неньки, у цей весняний світлий день».

Учні другої школи, 3 -В класу, де класним керівником є Кавалер Л.П.,  зібралися зі своїми мамами   в читальному залі, заквітчаному травневим бузком, нарцисами та тюльпанами.

Було надзвичайно  тепло і затишно від сонячних усмішок жінок, які зібралися   в бібліотеці.

Ведуча, провідний   бібліотекар Бобрихіна Т.М., розповіла про історію виникнення Дня Матері, звучали теплі слова про матір – берегиню, а також прочитала молитву до Пресвятої Матері.

Тетяна Миколаївна віншувала родини, де цінуються і примножуються сімейні традиції, в любові і щирості виховуються діти, оселі яких є щедрими на пісні і добро. Була організована розгорнута книжково – ілюстративна виставка «Ми матір називаємо святою».

В бібліотеці запроваджено підготовку " Дайджест-збірників" (набір копій творів та статей на різноманітну тематику). На відділі обслуговування 5-9кл., з нагоди цього свята, діти познайомились з дайджестом про життя матері – героїні Олександри Аврамівни Деревської, а   на абонементі 5-9кл. влаштована тематична полиця « Українська мадонна в художній літературі».

Для маленьких користувачів бібліотеки напередодні було запропоновано: намалювати мамин портрет, написати твір « Очі моєї мами», скласти вірш « У моєї мами найдобріші руки», підібрати слова, з якими можна звернутися до мами.

Діти з батьками проводили різні конкурси, веселі ігри, організували вікторину, співали українських пісень.

Завідуюча міської бібліотеки для дітей     А.Шклярук

100_1898100_1899

100_1900

100_1911100_1914100_1917100_1921100_1925