Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
МИ МАТІР НАЗИВАЄМО СВЯТОЮ.
Відділ культури - новини
Sunday, 13 May 2012 22:14

100_1896

Кожного року в травні, вже традиційно, в бібліотеці для дітей проходить родинне свято до Дня матері. Цього року ми його назвали «Уклін вам, любі наші неньки, у цей весняний світлий день».

         Учні другої школи, 3 -В класу, де класним керівником є Кавалер Л.П.,  зібралися зі своїми мамами   в читальному залі, заквітчаному травневим бузком, нарцисами та тюльпанами.

Було надзвичайно  тепло і затишно від сонячних усмішок жінок, які зібралися   в бібліотеці.

Ведуча, провідний   бібліотекар Бобрихіна Т.М., розповіла про історію виникнення Дня Матері, звучали теплі слова про матір – берегиню, а також прочитала молитву до Пресвятої Матері.

Тетяна Миколаївна віншувала родини, де цінуються і примножуються сімейні традиції, в любові і щирості виховуються діти, оселі яких є щедрими на пісні і добро. Була організована розгорнута книжково – ілюстративна виставка «Ми матір називаємо святою».

        В бібліотеці запроваджено підготовку " Дайджест-збірників" (набір копій творів та статей на різноманітну тематику). На відділі обслуговування 5-9кл., з нагоди цього свята, діти познайомились з дайджестом про життя матері – героїні Олександри Аврамівни Деревської, а   на абонементі 5-9кл. влаштована тематична полиця « Українська мадонна в художній літературі».

Для маленьких користувачів бібліотеки напередодні було запропоновано: намалювати мамин портрет, написати твір « Очі моєї мами», скласти вірш « У моєї мами найдобріші руки», підібрати слова, з якими можна звернутися до мами.  

Діти з батьками проводили різні конкурси, веселі ігри, організували вікторину, співали українських пісень.

Завідуюча міської бібліотеки для дітей     А.Шклярук

100_1898100_1899

100_1900

100_1911100_1914100_1917100_1921100_1925

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"