Цих днів не змовкне слава
Wednesday, 09 May 2012 19:00

100_2045На наші землі розцвітає тюльпанами 67-ма весна від того незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів Вітчизни залишається нашим болем і славою, невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народові.

До дня Перемоги робота бібліотеки для дітей була спрямована на роз’яснення користувачам бібліотеки правдивої історії війни. Щоб підростаюче покоління знало і пам’ятало її героїв, ті лихоліття, які довелось пережити українському народу та справжню сутність патріотизму, інтернаціональної дружби.

Координуючи свою роботу з радами ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськими організаціями, музеями, органами місцевої влади,   працівники бібліотеки багатогранно розкрили тему подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні. В бібліотеці розпочалася ця робота з висвітлення подій, які відбулися на території нашої області, міста. Юним читачам бібліотеки цікаво було дізнатися, які   підпільні групи та партизанські з’єднання   діяли на Поділлі, імена та подвиги юних героїв.

8 травня для користувачів 3-4  та 5- 9 класів працівники дитячої установи влаштували   книжково – ілюстративну виставку на тему « Дзвони пам’яті » та провели огляд літератури.

Завідуюча бібліотекою для дітей       А.Шклярук

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"