Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Цих днів не змовкне слава
Відділ культури - новини
Wednesday, 09 May 2012 19:00

100_2045На наші землі розцвітає тюльпанами 67-ма весна від того незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів Вітчизни залишається нашим болем і славою, невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народові.

До дня Перемоги робота бібліотеки для дітей була спрямована на роз’яснення користувачам бібліотеки правдивої історії війни. Щоб підростаюче покоління знало і пам’ятало її героїв, ті лихоліття, які довелось пережити українському народу та справжню сутність патріотизму, інтернаціональної дружби.

Координуючи свою роботу з радами ветеранів Великої Вітчизняної війни, громадськими організаціями, музеями, органами місцевої влади,   працівники бібліотеки багатогранно розкрили тему подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні. В бібліотеці розпочалася ця робота з висвітлення подій, які відбулися на території нашої області, міста. Юним читачам бібліотеки цікаво було дізнатися, які   підпільні групи та партизанські з’єднання   діяли на Поділлі, імена та подвиги юних героїв.

   8 травня для користувачів 3-4  та 5- 9 класів працівники дитячої установи влаштували   книжково – ілюстративну виставку на тему « Дзвони пам’яті » та провели огляд літератури.

   Завідуюча бібліотекою для дітей       А.Шклярук


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"