Виставка у Шепетівському будинку культури
Friday, 27 April 2012 12:11

25 квітня у Шепетівському міському будинку культури було проведено міськрайонну виставку з декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва у якій прийняли участь усі загальноосвітні школи міста та району.

DSC04867DSC04896DSC04926DSC04933DSC04937

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"