СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ
Monday, 09 April 2012 21:58

100_1860Жодне зі свят не дарувало стільки радості й душевної теплоти, як Великдень. Це справді велике свято.

В міській бібліотеці для дітей влаштовані книжково – ілюстративні виставки з нагоди цього найулюбленішого свята.

Для найменших наших читачів, у відділі 1-4класів виставка має назву « Церковні дзвони, мов весна - Великий день до нас приносять…».

Приємні хвилини дарували дітям уроки народознавства « На Великдень квітне мова, малюнкова, писанкова…»,що організували працівники відділу .Діти не тільки познайомились з писанкарством, але й пробували самостійно розписати порожнє яєчко. При чому діти ознайомлювались з різною технікою виконання.

А в читальній залі відділу обслуговування 5-9кл.   влаштована яскраво – барвиста виставка   « Великодні писанки »,на якій   представлені   писанки, книги про звичаї та обряди Великодніх свят.

Бібліотекар читального залу Кузнецова І.А. зробила огляд літератури та провела бесіду про традиції нашого народу: « Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою. І це зрозуміло. Розписане по-мистецькому великоднє яйце створює особливий святковий настрій. Писанка сприймається як символ краси, радості і християнства. Дарують писанку із словами: «Христос Воскрес!» і чують у відповідь «Воістину Воскрес!» - що сприймається з надією на добро і злагоду між людьми. Про значення писанки в нашому житті добре сказано гуцульською приповідкою: « Доки пишуть писанки – доти буде світ».

Завідуюча бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"