Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ
Відділ культури - новини
Monday, 09 April 2012 21:58

100_1860Жодне зі свят не дарувало стільки радості й душевної теплоти, як Великдень. Це справді велике свято.

В міській бібліотеці для дітей влаштовані книжково – ілюстративні виставки з нагоди цього найулюбленішого свята.

Для найменших наших читачів, у відділі 1-4класів виставка має назву « Церковні дзвони, мов весна - Великий день до нас приносять…».

Приємні хвилини дарували дітям уроки народознавства « На Великдень квітне мова, малюнкова, писанкова…»,що організували працівники відділу .Діти не тільки познайомились з писанкарством, але й пробували самостійно розписати порожнє яєчко. При чому діти ознайомлювались з різною технікою виконання.

А в читальній залі відділу обслуговування 5-9кл.   влаштована яскраво – барвиста виставка   « Великодні писанки »,на якій   представлені   писанки, книги про звичаї та обряди Великодніх свят.

Бібліотекар читального залу Кузнецова І.А. зробила огляд літератури та провела бесіду про традиції нашого народу: « Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою. І це зрозуміло. Розписане по-мистецькому великоднє яйце створює особливий святковий настрій. Писанка сприймається як символ краси, радості і християнства. Дарують писанку із словами: «Христос Воскрес!» і чують у відповідь «Воістину Воскрес!» - що сприймається з надією на добро і злагоду між людьми. Про значення писанки в нашому житті добре сказано гуцульською приповідкою: « Доки пишуть писанки – доти буде світ».

 

                     Завідуюча бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.
100_1858
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

[email protected] (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"