Онлайн-марафон "Хмельниччина читає Шевченка"
Wednesday, 07 March 2018 09:19

20180302_120023Знов прийшла на землю Шевченкова весна.

9-го березня виповнюється 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

2-го березня, міська бібліотека для дітей прийняла естафету обласного поетичного онлайн-марафону "Хмельниччина читає Шевченка", присвяченого Дню народження Кобзаря від Старокостянтинівської РДБ.

В марафоні взяли участь читачі бібліотеки для дітей і дорослих №2, наші активні користувачі (10 учасників), які протягом 30 хвилин прочитали свої улюблені поезій та уривки з поем Великого Кобзаря та передали естафету дитячій бібліотеці Антонінської ОТГ.

Вірші читали: В.Дячук, А.Ромко, А.Семенюк, О.Стойко, В.Драч, Д.Шпак, М.Конончук, В. Ромко. Після заходу діти та дорослі зібралися у читальній залі за поетичним чаюванням,під час якого вони ще декламували вірші Т.Г.Шевченка і знайомилися з виставкою-месседж "Звучать Шевченкові слова».

Окрасою марафону стали малюнки наших читачів – учнів дитячої художньої школи. Нині ми ще раз звернулися до Кобзаря, до його прекрасних віршів і поем, до космосу його думок, до прекрасного образу.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

20180302_125825