Звучи, рідна мово!
Wednesday, 21 February 2018 16:28

img_20180221_11010221 лютого-Міжнародний день рідної мови.

Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його з допомогою слова. Українська мова - мова серця, мова ласки, мова душі, мова добра.

В міській бібліотеці №2 відбувся захід під назвою «Мово рідна, звучи в нашім домі». На свято до нашої бібліотеки завітали середні групи дитячого садочка «Барвінок»

Мета заходу виховувати в дітей любов до рідної мови, України, художнього слова, формувати культуру мовлення, розкрити поняття «рідна мова», показати красу і багатство української мови, сприяти вихованню поваги до української мови як до державної.

Діти брали активну участь у святі: відгадували загадки з улюблених казок, співали пісеньки з відомих казочок разом з бібліотекарем і вихователями. Наприкінці заходу дітям вручили маленькі подарунки.

Була створена книжкова виставка під назвою «Співає наша мова, чарує, тішить і п'янить», на якій були представлені найцікавіші книги з фонду бібліотеки.

Завідуюча міською бібліотекою №2 Л.Р.Веремійчук

Завідуюча бібліотекою №2 Л.Р. Веремійчук