Виставка присвячена Дню Героїв Небесної Сотні
Wednesday, 21 February 2018 14:52

img_20180220_14415820 лютого відзначається День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не можуть залишити байдужими нікого.

Бібліотекарями міських бібліотек була створена виставка-інсталяція присвячена пам'яті Героїв Небесної Сотні, представлена фотоекспозиція подій на Майдані. Завідуючою міською бібліотекою для дітей А.Ф.Шклярук  був створений відеоролик про трагічні події 2014 року. А поминальні свічі мерехтіли поряд із фото Небесної Сотні, водночас наче гірке нагадування та попередження нині сущим: "Збережіть Україну".

Завідуюча міською бібліотекою №2  Л.Р.Веремійчук

img_20180220_145115