Журнали не мають канікул!
Thursday, 08 February 2018 10:07

20180207_142147В Шепетівській міській бібліотеці для дітей, у відділі обслуговування 1-4 класів влаштована надзвичайно цікава виставка- інсталяція періодичних видань «Меню для читайликів».

Зробити дозвілля цікавим і корисним нашим маленьким читачам допомагають яскраві та привабливі дитячі журнали «В гостях у казки», «Малятко», «Карамельки», «Смайлик», «Моє хобі»,«Яблунька» та інші. Вони навчають дітей читати, думати, фантазувати, розвивати пам'ять, логіку та мислення. Наприклад, журнал «Смайлик» у рубриці «Цікава наука» вчить, чим зайняти себе довгими зимовими вечорами. Він радить дати відпочити трохи своїм гаджетам і провести цікаві досліди зі своїми рідними чи друзями. На журнальних сторінках не тільки різні завдання, ігри, конкурси, а й розмальовки та саморобки, які розвивають моторику маленьких рученят.

Хлопчикам і дівчаткам завжди весело в компанії з героями журналу. А бібліотекарі пропонують ще й оригінальні ігри, які заохочують відвудувачів до читання журналів. Дружба з журналами – це розвиток та розваги! Запрошуємо всіх стати читачами міської бібліотеки для дітей, адже тут кожен – від дошкільнят до дорослих, знайде для себе те, що шукає.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей А.Шклярук

20180207_142203

20180131_112618