В бібліотеці для дітей презентували виставку, присвячену річниці бою під Крутами
Tuesday, 30 January 2018 10:17

20180129_150308До 100-річчя з Дня пам'яті героїв Крут бібліотека для дітей влаштувала виставку – реквієм «Бій під Крутами: історія подвигу», на якій представлено цікаві матеріали, документи та фотографії. Біля виставки було проведено інформаційну годину «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року...».

Історія про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, легендарні подвиги юних вояків передавалися з покоління в покоління, вголос і пошепки. Так було збережено історичну пам'ять, яка проростала крізь репресії та знущання, зуміла вижити у страшні роки тоталітаризму.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

20180129_145830