В дитячій бібіліотеці представили виставку літератури присвячену подіям Української революції 1917-1921 років
Monday, 22 January 2018 08:51

20180117_144857«Завдяки історичній пам'яті людина стає

особистістю, народ — нацією, країна — державою»

Михайло Грушевський

Українська революція - низка подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917-1921 роках.

У бібліотеці для дітей організовано книжково-ілюстративну виставку-портрет «Видатні діячі Української революції 1917-1921 років», яка знайомить з перебігом подій та визначними  постатями, пов'язаними з етапами Української революції.

На виставці представлені книги з фонду бібліотеки, на сторінках яких ожили події тих далеких буремних днів.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

20180117_160445