День, що змінив історію
Friday, 01 December 2017 15:59

20171201_1053211 грудня Україна відзначає 26-ту річницю референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України.

З метою проведення просвітницької роботи у міській бібліотеці для дітей  до 10 грудня триватиме ілюстрована книжкова виставка «День, що змінив історію». Наші юні читачі мають можливість ознайомитися з експозиціями документів, що висвітлюють передумови та проведення Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року.

Також для дітей буде проведена інформаційна година «Коротка історія української незалежності».

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук