Акція «16 днів проти насильства»
Wednesday, 29 November 2017 16:05

img-5fe56c8c63868d27761eef11b3b9248a-vЗ 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням.

26 листопада в бібліотеці для дітей представлена книжкова виставка «Україна – за мир. Ми проти насилля». Наші читачі знайомляться з інформацією про історію та сучасні прояви рабства у світі та з художньою літературою, що стосується даної тематики.

Завідуюча бібліотекою для дітей А.Шклярук

img-020e151cb6a0acfd1838b5d2d70ef475-v