Голодомор мовою архівних документів
Monday, 27 November 2017 09:02

20171123_141826До Дня пам'яті Жертв голодоморів  українського народу в бібліотеці для дітей  присвятили книжково-предметну демонстрацію "Голодомор мовою архівних документів".

Поряд з історичними фактами, фотодокументами, матеріалами про жертви голодомору та політичних репресій було покладено чорну хустину, розбитий глечик з зерном, запалені свічки.

Проводячи огляд наданої виставки, бібліотекарі намагалися ознайомити учнів середнього і старшого віку із жахливими роками голодомору в Україні. Допомогти зрозуміти душевний стан авторів творів про голодомор. Викликати в читачів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. Виховати прагнення зберігати в пам'яті історію рідного народу.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей А.Шклярук

20171123_101433

20171123_143811