ПІД ПОКРОВОМ БОЖОЇ МАТЕРІ.
Monday, 14 October 2013 17:11

-0255Коли осінь вступає в свої права і все навкруги покриває різнобарвним золотим покривалом, приходить до нас свято Покрови Божої Матері. З давніх часів наш народ вірить, що українську землю захищає Божа Матір. Як свою заступницю особливо вшановували її козаки. Тому ми з вами в цей день святкуємо ще одне свято – День Українського козацтва, що відзначається щорічно 14 жовтня в день свята Покрови Пречистої Богородиці.

Саме в цей день в міській бібліотеці для дітей була влаштована книжково – ілюстративна виставка «Під Покровом Божої Матері»,яка відобразила ще й часи козацької доблесті.

Завідуюча бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.