Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
АКЦІЯ!
Відділ культури - новини
Monday, 14 October 2013 17:02

    aa1254В міській бібліотеці для оголошено благодійну акцію «Подаруй бібліотеці нову дитячу книгу!». Адже, згадуючи відому мудрість «книга - найкращий подарунок», ми запропонували нашим читачам зробити свій власний дарунок маленьким шепетівчанам – подарувати бібліотеці новеньку дитячу книгу.
   Метою акції є поповнення новою дитячою літературою фонду бібліотеки.
   Книги приймаються протягом жовтня - грудня в міській бібліотеці для дітей, а підсумки будуть підведені до свята – Дня Святого Миколая.  

     Закликаємо долучитися до акції підприємців, депутатів і просто всіх городян, небайдужих до проблем дитинства. Запрошуємо підключитися міські організації, установи, підприємства. Зробіть свій внесок у вирішення проблем, пов’язаних з дитячим читанням.

     Подаруйте бібліотеці нову дитячу книгу! Не втомлюйтеся робити добро!                                                                                                                                    


Завідуюча бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф. 

  

 -0252

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"