Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
ДЕНЬ ДОШКІЛЬНИКА В БІБЛІОТЕЦІ.
Відділ культури - новини
Thursday, 10 October 2013 21:29

SAM_0350_19 жовтня в міській бібліотеці для дітей відбувся День дошкільника. На зустріч з бібліотекою прийшли дітки двох старших груп дитячого садочка «Казка»,вихователі Чорноус А.В., Кучменко О.В.

До уваги гостей: дитячий куточок «Країна Дошколярія», де малюки познайомились не тільки з книжечками, але мали змогу погратися з іграшками, була організована екскурсія та знайомство з бібліотекою.

В програмі Дня – презентації найновіших книжок для дошкільня, казкові вікторини, екскурсія до музею казкових речей.

Неабиякий інтерес малеча виявила до інформаційного огляду книжок – іграшок «Подружись зі мною»,під час якого малюки познайомились з книжками – абетками, книжками – розкладанками, книжками – іграми.

Позитивним сьогодні є те, що сучасний читач значно помолодшав. Саме в бібліотеці для дітей малюку допоможуть   сформувати і задовольнити читацький попит, дізнатися багато цікавого і корисного, прилучитись до широкого потоку інформації.

Усе більше працюючи з дошкільнятками, ми стикаємось з тим, що батьки часто не усвідомлюють необхідності записати дитину до бібліотеки. Через це ми у своїй діяльності приділяємо значну увагу тому, щоб у батьків утвердився погляд на дитячу бібліотеку, як на серйозну школу раннього розвитку дитини, адже саме у такому віці вона спроможна засвоїти стільки ж інформації, скільки згодом – за все подальше життя. Розпочинаючи таку роботу з дітьми від 2 до 6 років, ми прагнемо, щоб кожний прихід дитини разом з батьками до бібліотеки був справжнім світом зустрічі з Книгою.

Бібліотека не змогла б бути успішною без співпраці із дошкільними та позашкільними закладами Знання та вміння, набуті в дитинстві - це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше дитина почувається у житті.

 

   Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

SAM_0375_1
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"