Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
До Всеукраїнського Дня бібліотек
Відділ культури - новини
Monday, 30 September 2013 20:23

001Всеукраїнський день бібліотек – подія не лише для бібліотекарів, а й усіх, хто причетний до нашої справи – письменників, видавців, педагогів, небайдужих дорослих, і, безумовно, наших юних читачів.

Тому 30 вересня у міській бібліотеці для дітей був проведений день відкритих дверей «Зустрічі у книжковому місті». В цей день бібліотека стала широко та привітно відчиненою брамою для бажаючих долучитися до її скарбів.

Неабиякий інтерес виявили наші читачі до експозиція «Один день з життя бібліотеки» - фоторепортажу з життя дитячої установи.

Вже другий рік поспіль зі зміною експозицій в бібліотеці проходять виставки робіт «Світ наших вражень» викладачів та учнів дитячої художньої школи. Виставки проводяться завдяки тісній співпраці бібліотеки з ДХШ. Метою таких виставок є формування духовних цінностей, сприяння розвитку початкової художньої освіти, популяризація діяльності мистецького закладу, активізація творчого процесу, ознайомлення дітей з творчими набутками своїх співвітчизників, зміцнення авторитету педагогічних працівників.

В експозиціях .виставок є живопис (олія, акварель, гуаш, акрил, пастель, змішана техніка), графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

У рамках підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка була влаштована виставка «На струнах Кобзаревої душі» на якій  представлені роботи учнів викладача школи Черняхівської Н.Г. Юні читачі та їх батьки  мають змогу дізнатися  більше про життя та творчість Кобзаря, ознайомившись з книжково - ілюстративною виставкою «Нас єднає Шевченкове слово».

Працівники відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів організували день сімейного читання «Книгу в сім’ю – сім’ю в бібліотеку». Була проведена літературна вікторина "Влітку більше всіх читав – переможцем класу став". Свідченням того, що діти влітку багато читали, була їх активна участь та правильні відповіді на запитання.

У читальному залі діє коментована експозиція книг " Бібліотечні раритети", яка демонструє унікальні екземпляри літератури минулих років, що є надбанням бібліотеки.

Підтримуючи ініціативу Президента України В.Януковича, щодо проведення в Україні Року дитячої творчості, бібліотекар Семенюк О.М. опанувала сама і навчила юних користувачів бібліотеки популярної сьогодні техніки виготовлення виробів – «квілінг» під час майстер - класу «Квілінг. Напівоб’ємні композиції».

Успішно пройшла акція "Подаруй бібліотеці нову дитячу книгу!", яка дала змогу поповнити фонд бібліотеки на 20 книжечок.

 

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

-0232

 

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"