Зустріч з дитячою поетесою Ольгою Карпінською.
Monday, 30 September 2013 20:19

-0243У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів міської бібліотеки для дітей стало доброю традицією проводити зустрічі з письменниками хмельницького краю у рамках циклу „Майстри пера – найменшим”.

29 вересня на зустріч із маленькими читачами завітала шепетівська поетеса Ольга Карпінська.  Під час спілкування з пані Ольгою діти дізналися, що поетеса родом із Білогірщини.. Її дитинство і шкільна юність пройшли в селі, й до цього часу письменниця любить село, захоплюється його природою та людьми, про що й розповідає у своїх творах. А ще вона дуже любить дітей і тому обрала професію дитячого психолога. І саме своїй донечці та найменшому читачу адресована її книжечка «Погляд сонечка».

Відповідаючи на численні запитання читачів, поетеса розповідала про те, що першими у неї з'явилися вірші. Писати почала ще навчаючись в медичному училищі, муза ніколи не покидає її, бракує лише часу. У творчому доробку письменниці зібралося багато віршів і зараз вона працює над виходом у світ нової книжечки для дітей.

Маючи добру вдачу, веселий характер, письменниця такими ж рисами наділяє і своїх героїв. Діти не лише зацікавлено слухали твори молодої поетеси , а й самі виступили в ролі оповідачів: на пропозицію письменниці розповідали про веселі, часом курйозні випадки зі свого життя.

Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері, на згадку про яку діти сфотографувалися з письменницею.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

-0238-0240