Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Зустріч з дитячою поетесою Ольгою Карпінською.
Відділ культури - новини
Monday, 30 September 2013 20:19

-0243У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів міської бібліотеки для дітей стало доброю традицією проводити зустрічі з письменниками хмельницького краю у рамках циклу „Майстри пера – найменшим”.

   29 вересня на зустріч із маленькими читачами завітала шепетівська поетеса Ольга Карпінська.  Під час спілкування з пані Ольгою діти дізналися, що поетеса родом із Білогірщини.. Її дитинство і шкільна юність пройшли в селі, й до цього часу письменниця любить село, захоплюється його природою та людьми, про що й розповідає у своїх творах. А ще вона дуже любить дітей і тому обрала професію дитячого психолога. І саме своїй донечці та найменшому читачу адресована її книжечка «Погляд сонечка».

   Відповідаючи на численні запитання читачів, поетеса розповідала про те, що першими у неї з'явилися вірші. Писати почала ще навчаючись в медичному училищі, муза ніколи не покидає її, бракує лише часу. У творчому доробку письменниці зібралося багато віршів і зараз вона працює над виходом у світ нової книжечки для дітей.

   Маючи добру вдачу, веселий характер, письменниця такими ж рисами наділяє і своїх героїв. Діти не лише зацікавлено слухали твори молодої поетеси , а й самі виступили в ролі оповідачів: на пропозицію письменниці розповідали про веселі, часом курйозні випадки зі свого життя.

   Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері, на згадку про яку діти сфотографувалися з письменницею.

 

     Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

 

-0238-0240
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"