Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Урочистим та радісним святом – Днем знань традиційно розпочався новий навчальний рік
Відділ культури - новини
Monday, 02 September 2013 19:24

DSCN14041 вересня бібліотека гостинно зустріла своїх найменших читачів після літнього відпочинку і привітала їх зі святом.

У відділі обслуговування учнів 1-4 та 5-9 класів проведено День знань «Вереснева пісня шкільного дзвоника».

Протягом дня відвідувачі мали змогу ознайомитися з книжково – ілюстративною виставкою «В країні цікавих підручників». Для дітей, які вперше переступили поріг закладу, проведено незабутню екскурсію затишними залами бібліотеки.

Бібліотекар читальної зали Кузнецова І.А. з гостями здійснила подорож дитячими енциклопедіями "Знання і таємниці на книжкових полицях". Було про що розповісти, тому що в бібліотеці безліч довідкової літератури з різних галузей знань: математики, фізики, біології, техніки, мовознавства, тощо.

Адже саме в цих книгах ми знаходимо відповіді на нескінченні, різноманітні питання, які починаємо задавати з раннього дитинства: Що? Чому? Коли? Навіщо? Звідки взялося і куди поділося?

Територія цікавого та корисного дозвілля – два читальні зали бібліотеки, де бажаючі відвідали «Країну Журналію». Безліч цікавих та яскравих  періодичних видань чекали на читачів цього дня.

Для батьків організована виставка-консультація «Моя дитина – першокласник», на якій представлені матеріали по методиці виховання та практичні поради.

Працівники бібліотеки долучилися до проведення загальнодержавного уроку знань в багатьох навчальних закладах міста Шепетівки.

 

Завідуюча міською бібліотекою для дітей   Шклярук А.Ф.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"