Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Літо з книгою – це цікаво, змістовно, корисно!
Відділ культури - новини
Thursday, 29 August 2013 21:01

002Літо закінчується. У міській бібліотеці для дітей на юних шанувальників книги чекає безліч захоплюючих літературних історій та яскравих книжкових героїв.

Кожного дня до бібліотеки поспішають діти: одні щоб записатись до бібліотеки і стати користувачами закладу, інші - вибрати книгу чи журнал за смаком або прочитати те, що задали на літні канікули, а також познайомитись з новинками, які отримала бібліотека за останній час.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з новинками літератури на будь-який смак. Для самих маленьких читачів – яскраві емоції про таємничі та дивні явища природи, розповіді про принців та принцес. Для підлітків – книги за шкільною програмою, захоплюючі детективи та фантастика.

Пропонуємо Вашій увазі новинки – книги, які отримала бібліотека останнім часом.
         Енциклопедії « Моя Україна». Книги містять різноманітну інформацію про минуле і сучасне життя нашої країни. Книги розраховані на широке коло читачів. Можуть бути використані як джерело додаткової інформації.
       
     Книга Василя Сухомлинського «Всі добрі люди – одна сім»я» стане у нагоді під час підготовки до уроку або при виконані самостійних робіт.
        Серія фентезі :
    Рід Джексон « Прокляття титана»

Олександр Есаулов «Зоряна Електричка»
        Серія пригоди:
    Герберт Веллс «Невидимець»

     Тетяна Лункова «Усі ми будемо королевами»

Всеволод Нестайко «Дивовижні пригоди незвичайної принцеси»
        Серія тільки для дівчаток :

Ізабелль Абеді «Лола шукає подругу»

     Ізабелль Абеді «Сенсаційний репортаж Лоли»

     Лідія Чарська «Князівна Джаваха»

 

Юний друже, якщо ти ще не встиг записатись до бібліотеки, і взяти потрібну тобі книгу, тоді завітай до нас - тут тобі не лише запропонують почитати щось для душі, а й порадять як цікаво і змістовно провести своє дозвілля.

 

Сучасно і модно читати журнали!
Пам’ятайте: той, хто не читає – багато втрачає.

 

      

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

 

 

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"