Літо з книгою – це цікаво, змістовно, корисно!
Thursday, 29 August 2013 21:01

002Літо закінчується. У міській бібліотеці для дітей на юних шанувальників книги чекає безліч захоплюючих літературних історій та яскравих книжкових героїв.

Кожного дня до бібліотеки поспішають діти: одні щоб записатись до бібліотеки і стати користувачами закладу, інші - вибрати книгу чи журнал за смаком або прочитати те, що задали на літні канікули, а також познайомитись з новинками, які отримала бібліотека за останній час.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з новинками літератури на будь-який смак. Для самих маленьких читачів – яскраві емоції про таємничі та дивні явища природи, розповіді про принців та принцес. Для підлітків – книги за шкільною програмою, захоплюючі детективи та фантастика.

Пропонуємо Вашій увазі новинки – книги, які отримала бібліотека останнім часом.
         Енциклопедії « Моя Україна». Книги містять різноманітну інформацію про минуле і сучасне життя нашої країни. Книги розраховані на широке коло читачів. Можуть бути використані як джерело додаткової інформації.

Книга Василя Сухомлинського «Всі добрі люди – одна сім»я» стане у нагоді під час підготовки до уроку або при виконані самостійних робіт.
        Серія фентезі :
    Рід Джексон « Прокляття титана»

Олександр Есаулов «Зоряна Електричка»
        Серія пригоди:
    Герберт Веллс «Невидимець»

Тетяна Лункова «Усі ми будемо королевами»

Всеволод Нестайко «Дивовижні пригоди незвичайної принцеси»
        Серія тільки для дівчаток :

Ізабелль Абеді «Лола шукає подругу»

Ізабелль Абеді «Сенсаційний репортаж Лоли»

Лідія Чарська «Князівна Джаваха»

Юний друже, якщо ти ще не встиг записатись до бібліотеки, і взяти потрібну тобі книгу, тоді завітай до нас - тут тобі не лише запропонують почитати щось для душі, а й порадять як цікаво і змістовно провести своє дозвілля.

Сучасно і модно читати журнали!
Пам’ятайте: той, хто не читає – багато втрачає.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.