Про газети та журнали… Огляд періодики.
Tuesday, 30 July 2013 20:41

_007Під час літніх канікул Шепетівська міська бібліотека для дітей   з радістю відкриває двері всім любителям книги.

Бібліотечні фахівці розповідають дітлахам про новинки літератури, презентують книжкові виставки, проводять веселі ігри, цікаві вікторини та конкурси.

Діти знайомляться з відділами книгозбірні, а потім господиня читального залу відділу обслуговування учнів 5-9 класів   Інна Кузнецова розповідає про періодичні видання, які передплачує дитяча бібліотека. А їх у відділі дуже багато, на всі смаки: «Бісер», « Юная леди », «GIRL», «Маленька фея» для дівчат, «Автомир», «Юний натуралист», «Юний моделіст-конструктор», «Автобілд» для хлопців.

На Землі так багато цікавого! Відкрити цей цікавий світ наші юні читачі можуть разом з періодичними виданнями «Географія для допитливих», «Історія для допитливих», «Колосок», «Країна знань», «Я вивчаю українську», «Дитячий розвивайко», «Паросток».

Гостей читального залу захоплюють веселі історії з журналів та газет «Однокласник», «Пригоди», «Веселі пригоди».

Для наших найменших «читайликів» бібліотека передплачує цікаві періодичні видання: «Котя», «Мурзилка», «Джміль», «Пізнайко». «Барвінок».

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.