Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Про газети та журнали… Огляд періодики.
Відділ культури - новини
Tuesday, 30 July 2013 20:41

_007Під час літніх канікул Шепетівська міська бібліотека для дітей   з радістю відкриває двері всім любителям книги.

Бібліотечні фахівці розповідають дітлахам про новинки літератури, презентують книжкові виставки, проводять веселі ігри, цікаві вікторини та конкурси.

Діти знайомляться з відділами книгозбірні, а потім господиня читального залу відділу обслуговування учнів 5-9 класів   Інна Кузнецова розповідає про періодичні видання, які передплачує дитяча бібліотека. А їх у відділі дуже багато, на всі смаки: «Бісер», « Юная леди », «GIRL», «Маленька фея» для дівчат, «Автомир», «Юний натуралист», «Юний моделіст-конструктор», «Автобілд» для хлопців.

На Землі так багато цікавого! Відкрити цей цікавий світ наші юні читачі можуть разом з періодичними виданнями «Географія для допитливих», «Історія для допитливих», «Колосок», «Країна знань», «Я вивчаю українську», «Дитячий розвивайко», «Паросток».

Гостей читального залу захоплюють веселі історії з журналів та газет «Однокласник», «Пригоди», «Веселі пригоди».

Для наших найменших «читайликів» бібліотека передплачує цікаві періодичні видання: «Котя», «Мурзилка», «Джміль», «Пізнайко». «Барвінок».

 

 

Завідуюча міською бібліотекою для дітей Шклярук А.Ф.

02810286
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"