З нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі
Monday, 08 July 2013 19:00

DSCN1070У рамках відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі у відділі обслуговування учнів 5-9 класів   оформлено книжково-ілюстративну виставку під назвою «Православна моя Україна»
           Бібліотекар читального залу в доступній для дітей формі змістовно розповідає дітям про запровадження князем Володимиром християнства на Русі, пояснює, чому він зупинив свій вибір саме на християнстві візантійського зразка, які історичні події слугували цьому.

Діти дізналися про значення хрещення Київської Русі, а саме: досягнення цілісності та могутності держави, зміцнення внутрішнього становища та зростання міжнародного авторитету.

Завідуюча міської бібліотеки для дітей Шклярук А.Ф.