Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
З нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі
Відділ культури - новини
Monday, 08 July 2013 19:00

DSCN1070У рамках відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі у відділі обслуговування учнів 5-9 класів   оформлено книжково-ілюстративну виставку під назвою «Православна моя Україна»
           Бібліотекар читального залу в доступній для дітей формі змістовно розповідає дітям про запровадження князем Володимиром християнства на Русі, пояснює, чому він зупинив свій вибір саме на християнстві візантійського зразка, які історичні події слугували цьому.

Діти дізналися про значення хрещення Київської Русі, а саме: досягнення цілісності та могутності держави, зміцнення внутрішнього становища та зростання міжнародного авторитету.

 DSCN1073

 

Завідуюча міської бібліотеки для дітей Шклярук А.Ф.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"