Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Літо з книгою
Відділ культури - новини
Monday, 17 June 2013 20:18

  0301Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Часто трапляється, що вчасно прочитана книга підказує людині вибір життєвого шляху, професії. Книга допомагає в навчанні та самовихованні, збагачує знання, народжує мрії і вчить, як їх здійснити . Старовинна мудрість каже: «Книжки – вчителі, що наставляють нас без різок і лінійки, без лайки і гніву. Підійдеш до них – вони не дрімають, запитаєш у них щось – вони не тікають, помилишся – вони не насміхаються».

   У нашій бібліотеці проводиться велика робота щодо популяризації книги і читання. Ми вчимо читачів отримувати задоволення від процесу читання. І влітку саме час звернутися до книги, поринути у незнані світи, які відкриває для нас художня література.

   Для літнього читання бібліотека пропонує новинки, якими останнім часом поповнилися фонди бібліотеки. Це твори української літератури: романи популярних письменників   М. Матіос «Армагедон уже відбувся», «Кулінарні фіглі», історичний роман Т. Литовченка «Орлі, син Орлика», твори володарів титулу «Кращі письменники-фантасти Європи-2005» Марини та Сергія Дяченків «Самум», «Пандем», популярного автора детективів А. Куркова «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», твори із циклу «Київські відьми» Л. Лузіної.

  Сучасна зарубіжна література представлена романом «Голуб» П. Зюскінда, автора знаменитого «Парфумера», оповіданнями класика сучасної американської літератури     Д. Селінджера, творами лауреатів Нобелівської премії Г. Гессе «Степовий вовк» і Г.Грасса «Бляшаний барабан» та іншими.

   Прихильників популярних жанрів чекають новинки детективного жанру, а також серій «Любовний роман», «Магія фєнтезі», «Фантастичний бойовик».

   Отож, літо розпочалося! Час читати!

Завідуюча міською бібліотекою №1 Ковальська В.В.

Першою темою, яка розкривається в рамках проекту є «Новинки української літератури

У нашій бібліотеці проводиться велика і цікава робота щодо популяризації книги. Ми вчимо читачів отримувати задоволення від процесу читання. Прищеплюємо любов до рідного краю, міста, до природи. Виховуємо шанобливе ставлення до книги, до історії, до близьких. Заохочуємо дітей до самостійного пошуку інформації, допомагаємо відчути
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"