Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Парк оживає.
Відділ культури - новини
Monday, 17 June 2013 20:15

   Скільки б вам не було років, та душа вічно залишається молодою. Ось так і жителі нашого міста, цілий тиждень трудяться хто на роботі, хто на дачі, хто в дома, а що неділі приходять до нашого місцевого парку на вечір відпочинку під звуки міського духового оркестру. Дивлячись на цих людей, які за своє життя пережили багато і радощів і труднощів, та в танці забувають про всілякі негаразди, які траплялись на їхньому життєвому шляху.

   Тай взагалі, наш парк зажив другим життям, щоденно багато відпочиваючих різного покоління відвідують його. Дітки розважаються на різноманітних атракціонах, які до речі всі пройшли технічне обстеження. Також пройшла модернізація атракціону «Колесо огляду», яке освітлюється в вечірній час, та має 17 режимів освітлення, атракціон «Веселі гірки» розпочинають різнокольорово майоріти. Тай фонтан тепер має освітлення, і водичка у вечірній час переливається різними кольорами.

     Дорослі під звуки різноманітної музики, насолоджуючись чистим повітрям, прогулюються на катамаранах, а для безпечного відпочинку на них придбані захистні жилети.
     А ще на території парку відкрито дитяче літнє кафе, з дуже красивим та казковим дизайном, де проводяться різноманітні дитячі заходи. Також запрацювала літня дискотека «Клітка», в день там розваги для дітей на електромобілях, а у вечері відпочинок для молоді під сучасні музичні твори вітчизняних та закордонних авторів.
     Майже що вихідних проводяться народні гуляння, різноманітні масові заходи, в яких приймають участь колективи художньої самодіяльності міста та району.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"