Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Творчий звіт ансамблю «народних» інструментів.
Відділ культури - новини
Wednesday, 29 May 2013 16:32

P101010521 травня 2013 року у концертній залі дитячої музичної школи відбувся звітний концерт «народного» аматорського ансамблю народних інструментів під керівництвом Лукашенко Н.О.

   Вже понад 10 років цей творчий колектив радує шепетівчан своїми творчими доробками. До його складу входять викладачі Шепетівської дитячої музичної школи : Романюк І.В., Кунець В.О., Рабощук Н.А.,Лозовий Г.І., Легкий Р.М., та Лукашенко Н.О. Цей колектив є постійним учасником багатьох святкових заходів,що проходять у місті, активно веде пропаганду таких народних інструментів як домра, баян, контрабас , ударні інструменти.

   Цьогорічний концерт не став винятком. Колектив показав різноманітну за складністю і тематичною спрямованістю програму, яку складали твори українських, російських та зарубіжних композиторів, звучали обробки українських народних пісень та сучасна музика.

   У переповненій слухачами залі панувала святкова атмосфера. Кожен виконаний твір супроводжувався щирими та теплими оплесками вдячних глядачів. На завершення концерту прозвучали джазові композиції , які зірвали гарячі аплодисменти залу та вигуки «Браво!».

Вела концерт викладач Шепетівської дитячої музичної школи Шабадах Н.В.

 

Керівник «народного» аматорського

ансамблю народних інструментів

Лукашенко Н.О.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"