Творчий звіт ансамблю «народних» інструментів.
Wednesday, 29 May 2013 16:32

P101010521 травня 2013 року у концертній залі дитячої музичної школи відбувся звітний концерт «народного» аматорського ансамблю народних інструментів під керівництвом Лукашенко Н.О.

Вже понад 10 років цей творчий колектив радує шепетівчан своїми творчими доробками. До його складу входять викладачі Шепетівської дитячої музичної школи : Романюк І.В., Кунець В.О., Рабощук Н.А.,Лозовий Г.І., Легкий Р.М., та Лукашенко Н.О. Цей колектив є постійним учасником багатьох святкових заходів,що проходять у місті, активно веде пропаганду таких народних інструментів як домра, баян, контрабас , ударні інструменти.

Цьогорічний концерт не став винятком. Колектив показав різноманітну за складністю і тематичною спрямованістю програму, яку складали твори українських, російських та зарубіжних композиторів, звучали обробки українських народних пісень та сучасна музика.

У переповненій слухачами залі панувала святкова атмосфера. Кожен виконаний твір супроводжувався щирими та теплими оплесками вдячних глядачів. На завершення концерту прозвучали джазові композиції , які зірвали гарячі аплодисменти залу та вигуки «Браво!».

Вела концерт викладач Шепетівської дитячої музичної школи Шабадах Н.В.

Керівник «народного» аматорського

ансамблю народних інструментів