Святкування Міжнародного Дня матері в ДМШ!
Friday, 17 May 2013 20:26

dm1Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем – Мати!

Саме такими словами розпочався концерт учнів викладача дитячої музичної школи Бренцун В.В., присвячений Міжнародному Дню матері, який весь світ відзначає в другу неділю травня.

Найріднішим своїм мамам, бабусям юні артисти Богурська Аліна, Хмара Тетяна, Федосєєва Катерина, Любашевська Каріна, Юрчук Ольга, Андрощук Анна, Мартон Роксана, Метельська Валерія дарували квіти, читали вірші, виконували народні, естрадні пісні, а також пісні і романси сучасних українських авторів. Доповнювали їхні виступи концертмейстери Шамрелюк Т.М., Смірнова О.В., Абрамян Л.Ф.