Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
“Герой нашого часу”
Відділ культури - новини
Monday, 29 April 2013 21:03

0225У міській бібліотеці для дітей було започатковано нову форму роботи. А саме проект «Герой нашого часу». Метою проекту було залучення нових читачів до бібліотеки та популяризація книги, як об’єкта цікавого та змістовного дозвілля; виявлення кумирів сучасних підлітків              (читачів-учнів 7-9 класів) та формування активної громадянської позиції читачів-дітей, знайомство з етапами виборів.

Організатором проекту стала обласна бібліотека для дітей             ім.Т.Г. Шевченка. Проект “Герой нашого часу” стартував 2 квітня 2013 року в Міжнародний день дитячої книги та завершився 23 квітня 2013 року у Всесвітній день книги і авторського права. Проект проходив у п’ять етапів.

 

     І етап (2-10 квітня) – висування кандидатів у кумири.

Протягом цього терміну читачам-підліткам пропонувалося назвати своїх кумирів (акторів, зірок естради, спортсменів, громадських діячів, письменників, персонажів книг та ін.), як українських так і зарубіжних.

 

     ІІ етап (11-14 квітня) затверджувався список кандидатів на звання “Герой нашого часу” на основі результатів проведеного моніторингу серед підлітків в І етапі. Користувачами було запропоновано 20 кандидатів, з яких тільки четверо було внесено у списки для голосування. Ними стали: українська співачка Анні Лорак; футболіст Андрій Шевченко; літературний персонаж Гаррі Поттер та американський актор Роберт Паттінсон.

 

     ІІІ етап (15-20 квітня) – проведення агітаційної кампанії. В бібліотеці було розміщено листівки з інформацією про кандидатів на звання “Героя нашого часу”.

 

     ІV етап (21 квітня) – день мовчання, коли виключалася будь-яка агітація.

 

     V етап (22 квітня ) – проведення виборів.

     Однією з обов’язкових умов участі в акції - потрібно було бути читачем бібліотеки.

23 квітня було підраховано кількість читачів, які взяли участь в акції та визначено переможця. Ним став Га́ррі Джеймс По́ттер — вигаданий літературний персонаж і головний герой знаменитої серії романів англійської письменниці Джоан Кетлін Ролінґ про хлопчика, найцікавішою особистою прикметою якого є шрам у вигляді блискавки на лобі.                 У 2002 році Гаррі Поттера було визнано № 85 серед 100 найкращих вигаданих персонажів за версією журналу Book.

 

     Бібліотекар Семенюк О. М.

0213

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"