Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Сияние сердец» (м.Київ)
Відділ культури - новини
Thursday, 25 April 2013 21:12

2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Тому багато творчих заходів проходить у різних містах України, зокрема у її столиці - м.Києві. Так 13 квітня в м. Києві розпочався ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Сияние сердец».

Серед учасників – представники всіх жанрів дитячої творчості – музиканти, хореографи, вокалісти, театральні студії, студії дизайну, художники.

Широка географія лише українських конкурсантів – від Луганщини до Закарпаття, розмаїття костюмів, робіт – все це створювало справжню атмосферу свята.

Не залишився цей фестиваль-конкурс поза увагою юних митців дитячої музичної школи. Ансамбль домристів та виконавці - інструменталісти учениця 4 класу Дар’я Жуковська та учениця 6 класу Вікторія Волковецька – клас викладача Валентини Олександрівни Кунець, концертмейстер Людмила Василівна Щерба – гідно виступили у своїй номінації.

Юних художників ДМШ класу образотворчого мистецтва викладача Володимира Васильовича Монтача представили учень 4 класу Назар Мазуркевич та учениця 1 класу Олександра Дубініна. Всі роботи вирізнялись своєю самобутністю, колоритом та майстерністю.

Дружня делегація талановитих митців повернулась додому з високими нагородами: Гран-прі отримали Вікторія Волковецька, Назар Мазуркевич та ансамбль домристів; дипломами за І місце нагороджені Дар’я Жуковська та Олександра Дубініна. Дипломами організаторів фестивалю за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток національного мистецтва нагороджені і їх викладачі В.В.Монтач, В.О.Кунець та концертмейстер Щерба Л.В.

                                                                  

                                                                   Старший викладач,

                                                                   спеціаліст вищої категорії Щерба Л.В.

0331874

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"