Три грації грації
Thursday, 25 April 2013 21:08

047На сьогодні перед молоддю третього тисячоліття постало завдання різностороннього саморозвитку та самовдосконалення. Із творчої подорожі в м.Кам’янець-Подільський 30 березня 2013р. на Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Денс» ансамбль «Мозаїка» Дитячої музичної школи у складі учениць: Анастасії Козачук, Мілєни Бейзимової, Надії Чумак. Власне ці дівчата складають обдаровану основу хореографічного колективу тому, що7 років навчаються професійної майстерності танцю у викладача Бейзимової Іванни Миколаївни. На одній сцені фестивалю виступали колективи з міст: Херсона, Донецька, Чопа, Калуги, Броварів, Чернівців. Учасники фестивалю отримали майстер-клас від заслужених працівників культури України: І.Ніколишина, В Чорнобиля. Вихованці ансамблю «Мозаїка» ДМШ неодноразово ставали дипломантами престижних творчих заходів, фестивалів і запрошують 17 травня в МБК усіх своїх випускників, шепетівчан на звітний концерт.

Викладач Бейзимова І.М.