Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Віват, переможцям!
Відділ культури - новини
Thursday, 25 April 2013 20:58

-__2013На початку квітня в м. Хмельницькому пройшов обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах учнів ПСМНЗ, метою якого було виявлення кращих юних виконавців, підвищення їх виконавської майстерності, популяризація творчості українських композиторів. Організатори конкурсу: управління культури та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби.

З кожним роком конкурс охоплює все більше учасників. Цього року журі прослухало і оцінило 67 виступів юних музикантів. Вражає і рівень підготовки претендентів на перемогу.

Учні Шепетівської ДМШ гідно представили програмні твори і були високо оцінені членами журі, зокрема І місце виборола Чупра Н., ІІ місце - Нечипорук А., ІІІ місце - Гурська Д.(викладач Кузіна Т.В.,концертмейстер Музика Н.В.), ІІІ місце - Пасічник А.(викладач Кабацій О.П.,концертмейстер Щерба Л.В.). Їм надовго запам’ятається натхненна творча атмосфера конкурсу. Тож маємо надію,що не в останнє наші Шепетівські зірочки спалахують на зоряному небосхилі Хмельниччини і бажаємо їм, в першу чергу, стати не великими зірками,а великими людьми з щасливою долею.

                                                                           Викладач-методист, спеціаліст

                                                                             вищої категорії Кабацій О.П.

 

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"