Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
«Соняшник» відкриває нові таланти
Відділ культури - новини
Thursday, 25 April 2013 19:11

14 квітня у м. Славута відбувся І регіональний конкурс солістів-вокалістів «Соняшник». Цей конкурс став справжньою подією у культурному житті нашого співучого регіону, адже в ньому брали участь виконавці з таких міст, як Славута, Нетішин, Ізяслав, Остріг та Шепетівка.

В номінації «академічний спів» достойно представили наше місто учні дитячої музичної школи класу викладача Легкої Л.Г. Гренішина Юлія , яка у старшій віковій категорії виборола почесне І місце Допомагала їй музичним супроводом Музика Н.В.

В номінації «естрадний спів» зачарували своїм виступом учні викладача Гурської І.С., Музика Анастасія, яка здобула ІІ місце у молодшій віковій категорії та Назарова Діана, яка була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Їхню майстерність виконання оцінювало компетентне журі, роботу якого очолив старший викладач відділу хорового диригування Хмельницького державного музичного училища ім. В.Заремби Супрунов В.І.

Хочеться сказати, що сам конкурс був насичений творчою, теплою, гостинною атмосферою.

Організатори конкурсу нагородили усіх дітей – переможців цінними подарунками.

                                                                                    

 

Викладач Легка Л.Г.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"