«Соняшник» відкриває нові таланти
Thursday, 25 April 2013 19:11

14 квітня у м. Славута відбувся І регіональний конкурс солістів-вокалістів «Соняшник». Цей конкурс став справжньою подією у культурному житті нашого співучого регіону, адже в ньому брали участь виконавці з таких міст, як Славута, Нетішин, Ізяслав, Остріг та Шепетівка.

В номінації «академічний спів» достойно представили наше місто учні дитячої музичної школи класу викладача Легкої Л.Г. Гренішина Юлія , яка у старшій віковій категорії виборола почесне І місце Допомагала їй музичним супроводом Музика Н.В.

В номінації «естрадний спів» зачарували своїм виступом учні викладача Гурської І.С., Музика Анастасія, яка здобула ІІ місце у молодшій віковій категорії та Назарова Діана, яка була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Їхню майстерність виконання оцінювало компетентне журі, роботу якого очолив старший викладач відділу хорового диригування Хмельницького державного музичного училища ім. В.Заремби Супрунов В.І.

Хочеться сказати, що сам конкурс був насичений творчою, теплою, гостинною атмосферою.

Організатори конкурсу нагородили усіх дітей – переможців цінними подарунками.

Викладач Легка Л.Г.