Творчий звіт учнів та викладачів дитячої музичної школи.
Thursday, 25 April 2013 19:08

zvkДитячі мистецькі навчальні заклади – це частина суспільства, де народжується завтрашній день країни, формується її майбутнє.

Шепетівська дитяча музична школа є тим закладом, де намагаються реалізувати бажання дітей, розкрити їх творчі можливості і водночас виконати завдання суспільства – зростити свідомих, духовно багатих громадян України. Гарною традицією стало тут проведення щорічного концерту-звіту в такі весняні сонячні квітневі дні. Цей захід є результатом великої кропіткої роботи усього викладацького та учнівського колективу, святом для справжніх шанувальників музичного мистецтва.

Святковий настрій панував вже у вестибюлі школи, де гостей зустрічала виставка художніх робіт учнів класу образотворчого мистецтва.

Програму концерту складали кращі учнівські та викладацькі колективи, а також яскраві сольні виступи юних виконавців на різних інструментах, багато з яких є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів. Слухачам було представлено все розмаїття жанрів - від класики до сучасної музики, звучали твори українських композиторів та народна музика.

Високу оцінку виконавській майстерності учнів та викладачів школи дали почесні гості звітного концерту – Левчук О.В. завідувач відділу струнно-смичкових інструментів Хмельницького державного музичного училища ім. В.Заремби та Тукало В.Д. викладач відділу духових інструментів цього ж закладу, викладачі Ізяславської дитячої школи мистецтв.

Яскравим завершенням концерту став виступ естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом О.Ярового, а бурхливі оплески глядачів були справжньою щирою вдячністю для всіх учасників концерту.