Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Відбулися спортивні змагання «Тато, мама, я –спортивна сім’я» з нагоди свята Міжнародного дня сім’ї
Відділ культури - новини
Monday, 22 April 2013 22:05

l001Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році для того, щоб об’єднати родини всього світу і привернути увагу громадськості до багатьох проблем сім’ї було створено свято – Міжнародний день сім’ї. Святкується щороку 15 травня.

Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому тандем сім’ї і держави – необхідна передумова процвітання і добробуту його громадян. Щороку в нашій державі, відповідно і в нашому місті також, проводяться різноманітні заходи та акції з нагоди даного свята, в тому числі спортивні.

17 квітня 2013 року на базі спортивного залу СЗОШ№2 відбувся міський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Фестиваль є Всеукраїнським і місцеві змагання є одним з його етапів. В цьому році до участі у змаганні допускалися сім’ї у складі: тато, мама та дитина (2003-2005 р.н.). В міських змаганнях прийняли участь сім сімей нашого міста, а саме сім’ї: Бродяків (НВК№2), Токмин (НВК№1), Щеновичів (спеціалізована школа інтернат), Сергієнкових (ЗОШ№3), Манжаліїв (ЗОШ№4), Салових (ЗОШ№8) та Гетьманчуків (СЗОШ№2, минулорічні переможці обласного фестивалю). Фестиваль складався з шести естафет та спортивної вікторини. Змагання пройшли у дружній та теплій атмосфері, що жодним чином не вплинуло на запеклість боротьби за перемогу в фестивалі. Лідери змінювалися практично в кожній наступній естафеті, що призвело до цікавої ситуації, коли перед останньою естафетою одразу чотири команди, маючи майже однакову кількість очок, претендували на загальну перемогу. В підсумку перемогу у напуженій боротьбі виборола сім’я Манжаліїв, яка набрала 91 залікове очко. Лише на три очки від переможців відстали сім’ї Салових та Сергієнкових. У додатковому конкурсі стрибках на скакалці, сім’я Сергієнкових виборола друге місце. Салові - треті. 

Призери змагань отримали грамоти. Сім’я-переможець також виборола кубок. Усі учасники змагань були нагородженні подарунками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (м’ячами, солодощами).

Фестиваль організовано спільно відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організатори щиро дякують за допомогу в проведені змагань СЗОШ №2 та колективу Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."


 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"