Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
«Найрідніша найулюбленіша Супер – Бабуся»
Відділ культури - новини
Monday, 22 April 2013 22:03

12 квітня в міському будинку культури відбулося родинне свято – конкурс «Найрідніша найулюбленіша Супер – Бабуся» яке проходило у формі засідання любительських об’єднань «Світлиця» і «Гіперборея». У конкурсі приймали участь шість бабусь разом зі своїми онуками , це : Романюк З.Б. Піддубна В.М. Токарєва Г.П. Сподінейко Г.І. Юріна А.А. Бейзимова Г.Ю.

Свято розпочалося з виступу козацького хору «керівник В.В.Шевчук»

Який подарував глядачам українські народні пісні. Ведучі заходу Олена Талімончук та Інна Гордійчук представили на сцені бабусь з онуками,які порадували усіх присутніх у залі своєю невтомною енергією, вишуканою майстерністю,і непідкупним, щирим талантом.

Шквалом оплесків зустрів зал незвичайний оркестр троїстих музик з цікавою назвою «Бабусин каламбур».

Бабусі разом з онуками розповідали казки,були дуже мудрими, коли показували що зберігається в їх скринях, а також підтвердили свої кулінарні здібності чудовими випічками з тіста.

Цей захід, прикрасили своїми вокальними і танцювальними номерами колективи МБК: Зразковий дитячий театр естрадної пісні «Водограй»,

Народний аматорський ансамбль спортивно бального танцю «Віват+».

   Захід пройшов у дуже теплій, душевні обстановці. Всі бабусі з онуками були на висоті і отримали квіти, солодощі, і дарунки від Дирекції МБК та начальника відділу у справах сім’ї молоді та спорту Наталії Стасюк. Щирі оплески залу, в якому були присутні більшість дітей, підкреслювали атмосферу взаєморозуміння поколінь.    

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"