Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Прим`єра дитячого мюзиклу «Дівчинка з планети земля»
Відділ культури - новини
Monday, 22 April 2013 21:13

001

17 квітня у міському будинку культури зразковий театр естрадної пісні «Водограй», яким керує молодий, талановитий керівник та чарівна жінка – Ольга Войтенко, знову зібрав своїх друзів та прихильників сучасної пісні. Цього разу на розсуд глядача було представлено прем’єру дитячого мюзиклу «Дівчинка з планети земля».

Чарівні ведучі Богдана Гаєвська, у ролі Дівчинки, та Євген Доровський, у ролі Маленького Принца, мандрували на музичному зорельоті у пісенно-космічному просторі. Усі присутні мали змогу разом із ними відвідати планету Марс та Плутон, опинитися на іншій стороні Місяця, дізнатися багато нового та цікавого про нашу сонячну систему. А найголовніше насолодитися чарівними піснями.

Діти виступали сольно, дуетами, квартетами та тріо. Особливо сподобались глядачам квартет дітей першого року навчання, квартети середньої та старшої груп, а також тріо «До-Мі-Сольки» та «Каприз». Безумовною прикрасою свята стали солісти колективу Діана Єфіменко, Діана Войтюк, Анастасія Слісарчук. Доповненням сольних музичних номерів були танцювальні композиції ансамблів сучасного танцю «Асорті» - керівник Людмила Денисюк та бального танцю «Віват» - керівник Олена Талімончук.

Прем’єра мюзиклу пройшла вдало, діти з великим задоволенням дарували свій талант усім глядачам, а особливо своїм рідним. Керівник театру естрадної пісні висловлює особливу подяку батькам своїх вихованців за підтримку та створення цікавих образів.

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"