Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «До нас поспішають герої улюблених казок»
Відділ культури - новини
Monday, 25 March 2013 22:48

З 18 по 24 березня в міській бібліотеці для дітей пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання, впродовж якого на маленький читачів чекало багато цікавих і захоплюючих сюрпризів та пригод.

Щороку це визначна подія в житті бібліотеки і працівники дитячої установи з особливою відповідальністю ставляться до підготовки, продумують різноманітність форм проведення заходів. Кожний день Тижня був присвячений різним подіям, книгам, жанрам літератури, зустрічам.

Бібліотекарі кожен день готували сюрпризи для своїх читачів.

Казки - улюблене читання дітей, бо вони допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитись до природи, поважати старших, бути вірними друзями наших найменших братів.

Всіх читачів першого дня чекала святкова екскурсія в країну казок і віршів С.Міхалкова з нагоди 100-річчя від дня його народження.

На відділі обслуговування 1-4кл. неабиякий інтерес визвала в найменших читачів виставка – експозиція казкових персонажів, яку ми назвали «Музей казкових речей».

Вернісаж енциклопедій та вікторина «Я пізнаю світ» зустрічали самих розумних читачів бібліотеки.

Діти подорожували по сторінках українських казок «Казка вчить, як на світі жить», зацікавили маленьких читайликів такі заходи Тижня: загадковий калейдоскоп «Живе на Землі казка», казкове асорті «Казкова країна Віршознай», казкова абетка «Про бабусині казки».

Чудовим завершенням Тижня стало представлення книг письменників –ювілярів 2013 року біля книжково – ілюстративної   виставки « Сузір’я ювілярів» та огляд   літератури біля книжкової виставки « Запрошуємо на літературні ювілеї   2013року» ( представлення книг – ювілярів – 2013 року).

Це весняне свято книги, дітей, письменників завжди дарують радість спілкування, натхнення.

Завідуюча міською бібліотекою для дітей     Шклярук А.Ф.


00910179
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"