Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Стартує Всеукраїнський конкурс "Ми - підлітки. Краще оповідання-2012"
Відділ культури - новини
Friday, 22 March 2013 18:11

001З ініціативи Національної бібліотеки України для дітей та Творчого клубу "Марко та Харко" проходиться Всеукраїнський конкурс "Ми - підлітки. Краще оповідання-2012". Цей конкурс є відкритими, в ньому беруть участь учні середнього та старшого шкільного віку (7-11 класи) середніх навчальних закладів, читачі шкільних, районних (міських) та обласних бібліотек для дітей.

Мета конкурсу – підтримка та розвиток дитячої творчості, формування та виховання у підлітків любові до літературного слова, пошук та підтримка талановитої молоді, привернення уваги громадськості до проблем та життя підлітків, поповнення національної літератури творами про сучасне життя підлітків.

Від міської бібліотеки для дітей в конкурсі прийняв участь активний читач бібліотеки, учень 8-го класу Андрійко Шадюк з оповіданням «Вугляр».

Оголошення та нагородження лауреатів конкурсу буде проведено 2 квітня 2013 року в м. Києві, в приміщенні Національної бібліотеки України для дітей під час проведення урочистих свят, присвячених Дню книги.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

 

Завідуюча міською бібліотекою для дітей   Шклярук А.Ф.
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"