Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
Конкурс " Найкращий читач Хмельниччини – 2013 "
Відділ культури - новини
Wednesday, 20 March 2013 20:48

         З метою стимулювання інтересу дітей до читання, виявлення кращих дитячих книг, вироблення в дітей навичок самостійної роботи з книгою, підвищення ролі дитячих бібліотек у соціальній адаптації дітей був оголошений обласний конкурс «Найкращий читач Хмельниччини – 2013».

Організаторами конкурсу виступили управляння культури, національностей та релігії обласної державної адміністрації, обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка, обласна організація Національної спілки письменників України.

Конкурс проводився у три етапи. Перший етап проводився в бібліотеках району, що обслуговують дітей. Другий етап конкурсу, в якому прийняли участь переможці першого етапу в місті і сільських бібліотек, проводився 17 березня в міській бібліотеці для дітей .

Кожен з учасників творчо підійшов до презентації улюбленої книги. Були представлені альбоми з малюнками до прочитаних книг,   гарно оформлені читацькі щоденники, а також діти поділилися своїми враженнями від прочитаних книг та рекомендували їх одноліткам.

Журі в складі методиста Шепетівської ЦБС Мельничук З. В. , завідувачки Судилківської сільської бібліотеки для дітей Якимчук О. М., провідного бібліотекаря міської бібліотеки для дітей Бобрихіної Т. М. обрало переможців другого етапу, які будуть представляти Шепетівщину на третьому етапі в обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

Перше місце отримала юна читачка із Корчика Квятківська Наталя, друге місце дісталося Дубині Вероніці з Грицева. Місто найкраще представили наші активні читачі учениця 7 класу НВК №1 Крисько Богдана та учениця   6 класу СЗОШ №2 Ліпчук Даря.

Усі учасники були нагороджені Дипломами та подарунками.

                                                        

Координатор другого етапу

бібліотекар міської бібліотеки для дітей Семенюк О. М.

01720178

 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"