Головне меню

joomla

Управління і відділи

joomla

     Споживчий ринок       

      mvs

Пошук

Новини відділу культури
У вінок шани Кобзарю!
Відділ культури - новини
Wednesday, 13 March 2013 20:54

   Для нас, українців, 9 березня - це свято душі , оскільки плодюча ненька-земля, потужний слов’янський талант подарували нам світоч нашої мови , величну особистість в історії України, знаменного митця, художника і поета Тараса Григоровича Шевченка.

   В цей день на сцені концертної зали дитячої музичної школи відбувся святковий захід, присвячений 199-й річниці з дня народження Великого Кобзаря.

   Програму концертну складали твори українських композиторів на слова Шевченка, інструментальні твори композиторів-класиків, якими заслуховувався в свій час Тарас Григорович та перлини української народної музики у виконанні викладачів, учнів дитячої музичної школи та учасників молодіжного театру «Браво», тріо бандуристів міського будинку культури.

   Традиційним для шевченківських заходів було звучання чарівних струн бандури – улюбленого інструменту поета.

    Вестибюль прикрашала виставка робіт учнів художньої школи та класу образотворчого мистецтва музичної школи, присвячених життю і творчості великого Кобзаря.

    Концерт завершився драматичним прелюдом Я.Степового «Пам’яті Шевченка» у натхненному виконанні учасників народного аматорського струнного ансамблю «Ліра».
DSC02374DSC02377DSC02384DSC02395
 
 

mvs

Оголошення

Оголошення!
Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про початок капітального ремонту даху відділення
 
Оголошення!

Інформація Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області про результати проведення 15грудня 2017  року конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності повідомляє,

 
Оголошення!

Адміністрація ЗОШ №1 ім. М.Островського шукає приватного-підприємця (постачальника) для забезпечення організації шкільного харчування дітей в 2018 році. Місце надання послуг безпосередньо у їдальні навчального закладу за адресою м. Шепетівка, вул. Островського, 3 та поставка готових страв на філію ЗОШ №1

 
Оголошення!

Виконавчий комітет Шепетівської міської ради повідомляє, що відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, рішення Х сесії міської ради VІІ скликання № 11 від 09.06.2016 р. «Про визнання безхазяйними станцій доочистки води по вул. Старокостянтинівське шосе, 30б та вул. Українська, 67в» 09.08.2016 р. взято на облік безхазяйне нерухоме майно – будівлю станції доочистки води, що розташована за адресою: вул.

 

muzej

prezident

urjad_bn

anons_1

banner_pod

pfukm

baner_ak1

Rada_1

KHM_GUZR

PM145image002

PM145image002

Презентація

міської бібліотеки

для дітей

biblioteka2

stop_korupzia@ukr.net (0382) 65-00-87 електронна адреса та телефон довіри Хмельницької облдержадміністрації з питань незаконних дій службових осіб органів місцевого самоврядування, що порушують Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції"